Apģērbi/aksesuāri / Tirgotājs: MadarasHandmades

10.20 € 12 €
Lūdzu izvēlieties

Labradorīts

Vēl pieejamais skaits: 3

Cena  10.20 €

Labradorīts– pamodina mistiskās un maģiskās spējas. Tas aizsargā auru, un attīra to no negativitātēm. Ja esat ‘’izlādējies’’ (izsīcis), tas dos jums enerģiju. Novietots uz kakla čakras, veicina labākas komunikācijas spējas. Pasargā valkātāju no jebkādas negatīvās ietekmes. Spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Stimulē iztēli un entuziasmu, palīdz ģenerēt jaunas idejas.


Akvamarīns

Vēl pieejamais skaits: 2

Cena  10.20 €

Akvamarīns padara cilvēkus pacietīgākus pret citiem, dod spēku būt patiesiem, uzmanīgiem un enerģiskākiem. Akvamarīns nomierina apziņu, novērš haosu.

Lielisks akmens, lai stimulētu, aktivizētu un attīrītu kakla čakru, apvelta ar drosmi, dodot spēku rīkoties dažādās situācijās un neatkāpties. Labvēlīgs akmens imūnsistēmas stiprināšanai.


Onikss

Vēl pieejamais skaits: 3

Cena  10.20 €

Onikss – paškontroles, iezemēšanas akmens, iepludina dabas enerģijas, sniedz lielāku iedvesmu un nodrošina objektivitāti. Palīdz sadzirdēt un ieklausīties iekšējā balsī. Palīdz emocionālajam balansam, paškontrolei un stresa noņemšanai. Attīra negatīvās emocijas. Palīdz atjaunot organismu pēc pārpūles. Rada iekšēju mieru un palīdz koncentrēties meditācijas laikā.

* Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Jautājumi, komentāri

 

Dabīgo akmeņu auskari

Iepriecini sevi vai draudzeni ar auskaru pārīti, no dabīgo akmeņu auskaru kolekcijas, kas radīti ar smalku dizainu. Katrs akmentiņš ir ietverts sudraba stieplīti, un ar savu īpašu nozīmi!

Atklāj savu eleganci ar kādu no burvīgajiem akmeņiem - akvamarīns, onikss, labradorīts.

Auskaru svars ir viegls, un tie ir ērti nēsējami.

* Cenā iekļauta kastīte ar noformējumu

* JĀŅEM VĒRĀ - akmeņi ir dabīgi, to dizains katram ir nedaudz atšķirīgs, un pastāv iespēja, ka pēc nokrāsas / struktūras / formas atšķirsies saņemtais no bildē redzamā.Tirgotājs: MadarasHandmades


SAŅEMŠANA

 • Pasūtījumu saņemšana Pasta Stacijā, vai Omniva pakomātā 2-3 darba dienu laikā Starptautisko sūtījumu piegāde 7-14 dienās.

 • Pasta Stacija pakomāti. Cena 3.00 €.

  www.pastastacija.lv

 • DPD Pickup punkti. Cena 3.00 €.

  www.dpd.lv

 • Omniva/ex Post24 tīkla pakomātā. Cena 3.00 €.

  Pakomātu atrašanās vietas
  www.omniva.lv

 • Pasūtījumiem Latvijā un ārvalstīs
  līdz Jums tuvākajai pasta nodaļai.
  Līdz 2kg, ekonomisks.

  www.pasts.lv