KOSMĒTIKA/HIGIĒNAS PRECES / Tirgotājs: Silmachy remedies

6 €

* Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Jautājumi, komentāri

 

Tradicionālās skūšanās ziepes

Skūšanās ziepes ar melnajiem māliem tonizē ādu. Ziepes viegli puto un tām piemīt patīkams sandalkoka un bergamotes aromāts. Piemērotas normālai ādai.

Lietošana:  Skūšanās ziepes ievieto piemērotā traukā un ar mitru skūšanās otu, viegli berzējot to pa ziepju virsmu, izveido putu slāni. Tad ar vieglām apļveida kustībām uzklāj putas uz sejas.  Skuj bārdas matiņus ar  īsiem vilcieniem matiņu augšanas virzienā, bieži noskalojot skuvekli zem tekoša ūdens. Tiek iegūts pārliecinošs skūšanās rezultāts. Pēc skūšanās noskalo noskūto sejas zonu ar aukstu ūdeni un nosusina to. Tad uzklāj nelielu daudzumu pēc-skūšanās losjonu, kas pabaro ādu un nodrošina tās atveseļošanu no skūšanās kairinājuma.Tirgotājs: Silmachy remedies


SAŅEMŠANA

 • Preces saņemšana Pasta stacijas, Omniva pakomātā piecu darba dienu laikā pēc pirkuma izdarīšanas.  Preces saņemšana ārvalstīs 7-14 dienu laikā pēc pirkuma izdarīšanas.

 • * Bezmaksas preces saņemšana Baldonē, Ķekavā, Katlakalnā vienojoties pa tālr.26388656

 • Pasta Stacija pakomāti. Cena 2.50 €.

  www.pastastacija.lv

 • DPD Pickup punkti. Cena 4.50 €.

  www.dpd.lv

 • Omniva/ex Post24 tīkla pakomātā. Cena 2.50 €.

  Pakomātu atrašanās vietas
  www.omniva.lv